Головному «революціонеру» Тернополя радять хоч один раз побувати на Майдані у Києві

На те, що лише одна політична сила хоче прибрати до рук Майдан в Тернополі, нарікав сьогодні представник «Правого сектору» Іван Сута.

При цьому депутат обласної ради Степан Барна висловив нерозуміння того, чому головний тернопільський «революціонер» з оточенням досі не побував на барикадах у Києві.

«Мене дивує, коли ми говоримо в тернопільській області про страшну революцію, але  дехто ні разу не був на барикадах на Грушевського. Я особисто щотижня два дні відбуваю чергування на Грушевського. Всі знають і всі мене там бачили. А якщо ти «великий революціонер» і тут організовуєш це питання, то їдь туди, наберися досвіду, а потім поділишся освідом з тими людьми, яків же там неодноразово були. Це ключова позиція», – наголосив Барна.

Він також закликав депутатів облради їхати на Майдан до Києва і там відстоювати інтереси жителів області.

«Має бути міжфракційне об’єднання «Українська народна рада». І не просто заради того, щоб створити між фракційне об’єднання, а для того, щоб депутати поїхали на барикади. На барикади їх всіх гнати! Від депутатів обласної ради, міської до районної. Якщо вони будуть туди їздити, то це буде відстоювання інтересів громади. Тоді можна вважати, що ти виконав свій громадянський обов’язок, бо ти відстоював там жителів області», – сказав Степан Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі