На Тернопільщині переслідують громадських діячів та активістів

На Тернопільщині переслідують громадських діячів а активістів,- переконані представники “Правого сектору”, опозиції та Народної самооборони

- В нашій області є дисонанс: людей не переслідують, але вони чомусь масово отримують повістки в міліцію. Керівник тернопільського “Правого сектору” Василь Лабайчук змушений переховуватись. Він поданий у розшук міліцією. А у листі, який я отримав від прокурора області, зазначено: ” Повідомляю, що правоохоронними органами та судами тернопільської області вимоги зазначеного Закону (Про недопущення покарання осіб під час мирних зібрань – прим.авт) виконані в повному обсязі і в установлений термін. То тоді чому розшукують Лабайчука, – цікавиться депутат обласної ради Степан Барна.

Начебто все добре, людей не переслідують, але окремі тернополяни ховаються та отримують повістки в суди. Свою позицію ternopilinfo висловив Олександр Варакута, представник Народної Самооборони:

- Зараз в нас говорять одне, думають друге, а роблять третє. Ми маємо примусити міліцію і інші ПРАВОохоронні органи виконувати свої функції. Зараз вже є елементи громадянської війни у вигляді тітушок, які збирались залякувати людей, що вийшли на мирні протести. А люди вийшли саме тому, бо їх “кинули”! Зараз переслідують тих, хто бореться за нормальне життя. відомо, що викрадають ноутбуки, перевіряють автомобілі і багажники, – це далеко непоодинокі випадки, – розповідає Олександр Варакута.

Спільно з Правим сектором та усіма опозиційними силами, а конкретно з партіями УДАР, Свобода і Батьківщина, Народна самооборона буде захищати і розслідувати питання тиску і переслідування активістів та громадських діячів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі