Тернополянин через інтернет торгував «шпигунськими» відеокамерами

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом придбання тернополянином спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розслідуваному працівниками СБУ в області за фактом придбання тернополянином спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, здійснює прокуратура області.

Досудовим слідством встановлено, що на сайті одного із Інтернет-магазинів розміщено оголошення жителя міста Тернополя про продаж «шпигунських» відеокамер закамуфльованих під ручки, автомобільні брелки сигналізації.

Працівники СБУ в області затримали 23-річного жителя обласного центру у поштовому відділенні під час одержання бандеролі з спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації.

Як пояснив затриманий, шпигунські пристрої, закамуфльовані під брелки автомобільної сигналізації він замовив через Інтернет в Китайській Народній Республіці для подальшого продажу.
Обвинувальний акт направлено в Тернопільський міськрайонний суд.

Санкція ч.1 ст.359 КК України передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі до 4 років за незаконне придбання, збут та використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі