
21:30, 18 лютого 2014 р.
Влада де-факто вводить надзвичайний стан
Рух транспорту в бік Києва з опівночі 19 лютого 2014 року буде обмежений. Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів, - пише "Українська правда"
"У зв'язку із масовими безпорядками та з метою недопущення людських жертв і ескалації конфлікту просимо громадян України взяти до уваги те, що рух транспорту в сторону Києва буде обмежено з 00 год.00 хв. 19 лютого 2014 року", - сказано в заяві.
Як відомо, робота Київського метрополітену у вівторок вдень була зупинена до спеціального розпорядження голови КМДА.
Водночас представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко запевняє, що питання про запровадження надзвичайного стану в Україні не стоїть.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Українці все частіше працюють за кордоном: які вимоги до спецодягу та взуття в Європі
Новини компаній
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:57, 20 серпня
12:31, 27 серпня