У Тернополі протестувальники спалили міліцейські машини та документи прокуратури (відео)

Насправді гаряче цієї ночі у Тернополі. У місті сотні протестувальників не лише проникли в приміщення ОДА, а й пішли "походом" на силові відомства. Міське управління міліції молоді люди підпалили, не обійшлося без пожеж і біля обласного управління міліції та прокуратури.

Почалося все з приміщення облдержадміністрації. Молоді люди в масках розтрощили вікна на першому та другому поверхах, а міліціонерам поставили вимогу – покинути приміщення.

Коли правоохоронці почали виходити через чорний хід, люди через вікна холу кинулися за ними. В міліціонерів, які прикривалися металічними щитами, летіла бруківка. В певний момент міліціонери під натиском молодиків почали тікати, при цьому на вулиці зривалися гранати із їдким газом.

Більшість протестантів невдовзі зібралась перед міським управлінням міліції, розпочавши штурм приміщення. В міліціонерів забирали щити, шоломи.

Згодом радикально налаштовані молодики в масках почали перевертати міліцейські автомобілі та трощити їх. Також вони підпалили хол міськвідділу. Невдовзі полум'я перекинулося на інші приміщення першого поверху.

Коли приїхали пожежники, залишилися лише голі обгорілі стіни.

Тим часом молоді люди вирушили до обласного управління міліції, яке розташоване поруч з міськвідділом. Там вони перевернули і спалили ще три міліцейські автомобілі,побили бруківкою вікна в кабінетах нижніх поверхів. При цьому дали можливість вийти із приміщення жінкам, які в супроводі кількох міліціонерів під крики "Ганьба!" покинули небезпечну зону, пише gazeta.ua.

Далі натовп вирушив до прокуратури. Проникнувши в приміщення, протестанти повиносили звідти папки з документами і почали їх палити...

Наразі тернопільський Штаб національного спротиву заявив, що не закликав до штурму чи пошкодження будівлі Тернопільської ОДА та інших будівель, а також висловив обурення тим, що радикально налаштовані молодики не узгодили свої дії із Штабом національного спротиву та відволікли громадськість від мобілізації на Київ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі