Штурм у Тернополі розпочали футбольні фанати з Дніпропетровська?

Штурм у Тернополі 18 лютого розпочали футбольні фанати з Дніпропетровщини. У планах “Правого сектору” і майданівської самооборони була лише мобілізація на Київ.

- Акції зі штурмом розпочали поза нашими плечима, - каже 20 хвилин Командир Загону народної самооборони Тернопілля та керівник силового блоку “Правого сектору” в області Олександр Варакута. - Ми займались максимальною мобілізацією людей на Київ. Є інформація з підтверджених джерел, що організували це фанати “Ультрасу” з Дніпропетровської області. Вони згуртувались із нашими фанатами і почали цей хаос.

Наразі представники самооборони та “Правого сектору” вирішують, як зупинити цю ситуацію.

- Будемо радитись, - додає Олександр Варакута. - Нашим завданням була допомога у забезпеченні порядку. Але ситуація вийшла з-під контролю.

Про початок штурму фанатами говорили на місці подій і представники УНА-УНСО.

У цей же час представники тернопільського штабу національного спротиву взагалі обурені подіями у Тернополі 18-19 лютого, а саме тим, що радикально налаштовані молодики не узгодили свої дії із Штабом національного спротиву та відволікли громадськість від мобілізації на Київ. Керівники Штабу наголошують, що не закликали до штурму чи пошкодження будівлі обласної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі