Чим тернополяни можуть допомогти майданівцям в Києві? (список)

ТЕРМІНОВО – потрібні лікарі які можуть нававати кваліфіковану допомогу при вогнестрельних та колото-різаних ранах. Лікарю пам*ятай про присягу – лікарі є аполітичними! Допомогу надавати потрібно всім незалежно від віросповідання та політичних поглядів, – повідомляють в офіційній спільноті Євромайдану.

Місць в Київських лікарнях не вистачає – тому прохання лікарів з районних лікарень що можуть прийняти хворих – зкординовуйтесь з нами! Людей котрі зможуть розвозити поранених по регіонах – прохання також телефонуйте (з паливом щось вирішемо) !!! Терміново потрібні кошти та ліки на операції тим людям що вже постраждали та на паливо для людей котрі перевозять поранених !!!

Пам*ятка тим хто постраждав:

1) зателефонуй в першу чергу родичам та повідомь що сталося та де ти ! (навіть тим кого не хочеш турбувати)щоб у випадку чого – знали де тебе шукати.

2) зателефонуй на телефони гарячої лінії – або за цими номерами 097 799 53 77 , 063 352 95 23 . Ми зможемо надати тобі допомогу ті відвезти у безпечне місце.

3) У випадку питань правоохоронних органів – не кричи що тебе поранено на масових протестах . Кажи що в тебе технічна травма – отримав вдома, у товариша чи будь ще. Є досвід – що при повному “морозі” вони відпускали.

4) Не забувай що телефони та соц мережі прослуховуються. Тому думай що пишеш та кажеш по телефону – що би це потім не використали проти тебе.

І найголовніше, не геройствуй – якщо отримав важку травму – не лізь далі. Адже ти більше принесеш користі Україні – залікувавши першу травму та ставши на ноги !

Телефони для лікарів, волонтерів, водії та постраждалих :
097 799 53 77 , 063 352 95 23, 096 72 72 22 1.

Хто має можливість допомоги дистанційно :
Якщо не складно поповніть рахунки що вказані вище хоча б на 5-10 гривень для тримання звязку з хворими та переказу коштів лікарям для зідзвону.

Також у кого є можливість дістати медикаменти :
Цитофлавін
L-Лізин
Цераксон
Синатра
Кетанов
Адреналін.

також відтелефонуйтеся.

Медикам потрібні :
дефибрілятори, апарати для вимірювання тиску, хірургічний інструмент.

Медичним патрулям потрібно:

Рації
Термоустілки
Маски панорамні
Респіратори зі змінними фільтрами
Шоломи гірськолижні
Окуляри гірськолижні
Щитки захисні на гомілку
Наколінники
Налокітники.

studentscapital
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі