У тернопільських магазинах немає перебоїв із постачанням продуктів

Місто живе і працює у звичному режимі. Про це сьогодні зазначив Сергій Надал.

«Забезпечено роботу дитячих садочків, шкіл і лікарень. Безперебійно працюють комунальні підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго», «Тернопільводоканал». На сьогодні у нормальному режимі в Тернополі працюють мережі продовольчих закладів торгівлі, у яких немає перебоїв із постачанням продуктів. Тобто ми забезпечуємо повноцінну діяльність міста».

Коментуючи події, пов’язані із захопленням і підпалом низки адміністративних будинків у місті, Сергій Надал закликав усіх тернополян бути свідомими і забезпечити охорону правопорядку: «Я розумію, що триває боротьба людей проти злочинної влади, але ми повинні бути свідомі, щоб не постраждали звичайні люди - мирні жителі міста. У Тернополі створена і діє громадська організація «Охорона правопорядку», до якої увійшли представники депутатського корпусу, спортивних клубів, які забезпечуватимуть мир, спокій і повноцінну діяльність міста».

Про події надзвичайного характеру тернополян просять повідомляти на цілодобову «гарячу» телефонну лінію міськради: 1580, 40-20-02 або 067-351-57-10.

постачання продуктів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі