Олігарх з Тернопільщини закликав владу і опозицію мирно врегулювати конфлікт

Олігарх, голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ вперше відреагував на події в Україні і закликав до мирного вирішення конфліктних ситуацій, йдеться у заяві його прес-служби.

«Сьогодні в Україні відбуваються події, котрі не дозволяють мені, як громадянинові та бізнесменові, за яким стоять багатотисячні трудові колективи Group DF, залишатися осторонь та мовчати. Жорстоке протистояння показало: коли люди не чують одне одного, під загрозою виявляється найцінніше – людське життя. Межу, на жаль, перейдено», - зазначив Фірташ.

Він висловив співчуття сім’ям та рідним загиблих у протистояннях. Олігарх закликав всіх об’єднатися і знайти вихід, щоб більше не допустити кровопролиття.

«Треба розуміти і пам’ятати, що з обох боків барикад – українці. Ми – громадяни однієї країни. І нам усім важливо зберегти цілісність України», - наголосив Фірташ.

Він також закликав усіх до пошуку компромісу шляхом продовження переговорів «з реальними результатами».

«Треба зробити все можливе, аби жодна людина більше не стала жертвою протистояння. Я переконаний у тому, що людське життя не може бути розмінною монетою. Тільки мирний шлях вирішення конфліктних ситуацій – є вірним», - зазначив олігарх.

Нагадаємо, раніше олігархи Ринат Ахметов і Віктор Пінчук також закликали до мирного врегулювання політичної кризи.

фірташ тернопільський олігарх опозиція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі