У Теребовлі обурена громада вивела з райуправління МВС особовий склад міліції

Теребовлянщина масово повстала проти окупаційного режиму. 19 лютого біля райуправління МВС у Теребовлі зібралася обурена громада. На хвилі тривожних подій, що відбуваються в Києві, люди готові були вдатися до радикальних дій.

Штабу національного спротиву Теребовлянщини за допомоги місцевого загону народної самооборони вдалося скоординувати дії активістів та уникнути людських жертв чи безпідставного руйнування майна. На вимогу сотень теребовлянців з будівлі було виведено особовий склад міліції, що перебував на той час в її стінах. Жодних протиправних дій з боку обох сторін вчинено не було.

Вранці, о 10:00, біля адмінбудівлі в Теребовлі відбулося народне віче, а ввечері – панахида за загиблими на Майдані.

"Те, що діється зараз в столиці, не може залишити українців байдужими. Сьогодні кожен, від малого до старого, переживає і намагається допомогти, обурюється і виходить на акції протесту, – коментує ситуацію член Штабу національного спротиву Теребовлянщини від ВО "Свобода" Любомир Заверуха. – Але ситуація в районі наразі не потребує силових дій. Тутешні правоохоронці та працівники прокуратури заявили про свою підтримку народу. Жодних виїздів на бойові дії з їхнього боку не буде – громада це контролює. А працівники РДА, своєю чергою, дружно понаписували заяви на вихід з Партії регіонів".

міліція громада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі