20 лютого на Тернопільщині, як і в усій країні, - День жалоби

 Пом’янімо тих, хто загинув, виборюючи право жити у демократичній, незалежній та справді вільній Україні. Страшний молох диктаторського режиму, як і у минулому сторіччі чи триста років тому, нищить цвіт нашого народу. Жнива смерті вже обліковуються десятками.

Зупинімося на мить, щоб хвилиною мовчання вшанувати кращих представників нації, які прагли одного – аби у нашій країні мали гідне життя не тільки олігархи, а кожен, хто чесно працює.

Зупинімося на мить, щоб помолитися за їхні світлі душі і скласти щире співчуття кожній матері та батькові, кожній дружині чи нареченій, друзям та знайомим тих, хто відійшов у Небеса.

Запалімо свічку пам’яті за кожним.

Нехай стрічка суму та скорботи буде не тільки на приспущених прапорах – нехай вона буде у душі кожного, хто воліє кращої долі для України.

Тернопілля у жалобі. Адже серед загиблих і наш земляк, кременчанин Олександр Капінос.

Закликаю усіх тернополян за давньою нашою традицією вшанування пам’яті про померлих 20 лютого прикріпити на одязі чорні стрічки жалоби.

У засвіти відійшли свідомі громадяни України, кращі представники нації в ім’я незалежної, суверенної Української Держави.

Вічна пам’ять нашим Героям! Нехай Небеса приймуть їх у свої обійми.


Голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець

Тернопіль,Євромайдан День жалоби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі