Яєчня на вічному вогні

29 березня 2011 року заарештовано поетесу, студентку, члена Національної спілки театральних діячів України, лідера мистецького об'єднання "Братство Святого Луки", активістку "Братства" Ганну Сінькову.

Прокуратура Печерського району звинувачує її за ст.297 ч.2 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою. Карається строком від 3 до 5 років позбавлення волі) за участь Ганни в акції зі смаженням яєчні на вічному вогні у "Парку вічної слави" в Києві 16 грудня минулого року.

Як стверджує прес-служба "Братства", співробітники карного розшуку увірвалися до квартири Ганни, вилучили комп'ютер та всі особисті речі. Після допиту в Печерському райвідділі дівчину негайно доставили до ІТТ (ізолятора тимчасового тримання), аби не дати змоги батькам та адвокату зустрітися з арештованою та передати їй передачу.

"Наступні дні у райвідділі та прокуратурі Печерського району тривали багатогодинні допити за участю слідчого в справі Дмитра Цуркана та заступника прокурора району", - повідомляє прес-служба організації.

Газета по-українськи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі