Освітяни запевняють, що всі тернопільські школярі під контролем

На вулицях Тернополя вечорами можна побачити багато підлітків у масках та шоломах. Проте освітяни запевняють, що всі тернопільські школярі під контролем. Участі у заворушенням у місті вони не беруть, у масках вечорами безнаглядно не тиняються.

- 19 лютого близько 20.00 на театральному майдані я бачила десятки хлопців 14-15 років у чорних масках, медичних масках, дехто був у шоломі чи касці, - каже тернополянка Наталія. - Дехто з них був у піднесеному настрої, звідки зрозуміло, що події вони сприймають несерйозно, як бойову гру в реалі. Страшно на таке дивитись… Також бачила на вул. Валовій колону з десятка підлітків, разом з ними маленька дівчинка років 13-14 теж у масці. Чому батьки не тримають своїх дітей дома?

 Як повідомила 20хвилин заступник начальника управління освіти міськради Раїса Сауляк, у Тернополі щодня відслідковують інформацію про учнів, які відсутні на уроках. Серед тих, яких можна бачити на вулицях – це учні профтехучилищ.

- За останньою інформацією більшість відсутніх у школах – це діти молодшого шкільного віку, які хворіють., - пояснює пані Сауляк. - Старшокласники практично не пропускають уроків. Якщо ж когось немає, ми одразу зв’язуємось з батьками та з'ясовуємо причину відсутності їхньої дитини у школі.

Загалом у тернопільських школах класні керівники та педагоги постійно проводять з учнями бесіди про події в Україні, додає пані Сауляк.

- Діти зараз схвильовані, вони обговорюють все між собою, - каже вона. – Ми стараємось роз’яснити учням юридичні аспекти, можливі ризики та ступінь відповідальності. Їм пояснюють все та аналізують випадки.

Аби уникнути небезпеки та можливих травмувань, ми просимо учнів центральних шкіл старатися оминати "гарячі точки" у місті – майдан, управління міліції, прокуратуру.

Тернопіль школярі революція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі