У Тернополі створили 13 громадських пунктів охорони порядку – адреси

Для забезпечення порядку та недопущення провокацій у Тернополі створили 13 громадських пунктів охорони  порядку. За кожним з них закріпена певна частина міста. Про це повідомив заступник міського голови Леонід Бицюра 20 лютого під час віче «Оборона міста».

-         Наше спільне завдання – забезпечити порядок та не допустити  ніяких провокацій чи протизаконних дій,- зазначив Леонід Олексійович. –  У місті створено пункти охорони громадського  порядку. За кожним з них закріплені  міліціонери, які перейшли на бік народу, депутати обласної та міської рад, активісти. Долучитися можуть всі бажаючі.

На опорних пунктах кожен може вибрати зручний для нього час для чергування та отримати відповідну пов’язку. Всі, хто патрулюватиме місто без пов’язок, вважатимуться провокаторами. Окремо створено декілька загонів, які виїжджають  на виклики і перевіряють інформацію. Також  працює інформаційний  канал  активістів Автомайдану, які надають оперативну інформацію щодо перебування  підозрілих осіб, автомобілів тощо.

Пункти охорони громадського  порядку у Тернополі працюють за адресами:

Бульвар Шевченка , 29.

Білецька, 11

Шептицького, 13

Дружби, 7

 Малишка,12

Коновальця, 12

 Злуки, 9

Симоненка, 5

 Бандери, 88

Злуки, 39

Петлюри, 6

Львівська, 1

Просвіти, 6.

 

 

 

 

 

пункти охорони громадський порядок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі