Триває благодійна акція «Твори добро»

Метою акції є збір коштів для придбання речей, необхідних для розвитку молодіжного апостуляту (центру), яким опікується комісія Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ у справах молоді, що  розташований у с. Зарваниця.

Акцію підтримує комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. Отець Орест Павліський каже: «Сьогодні є багато соціальних проблем, і церква намагається допомагати людям у вирішенні їх. Але зараз в центрі нашої уваги молодь – діти, які особливо потребують турботи і підтримки у процесі соціалізації в суспільстві. Ми намагаємося всіляко підтримувати її, для цього і діє молодіжний апостулят в с. Зарваниця. Але лише духовного аспекту мало – ці діти також повинні мати гідні умови проживання. Ми вдячні компанії «Білий Лебідь» за організацію акції, адже внаслідок її проведення наші діти будуть забезпеченні всім необхідним для проживання, навчання та розвитку».

Благодійна акція «Твори добро» триватиме з 4 по 24 квітня 2011 року в усіх магазинах побутової техніки «Білий Лебідь». Під час акції покупці зможуть зробити свій особистий внесок у добру справу – допомогти дітям та молоді, придбавши будь-яку побутову техніку. Традиційно до акції приєднаються відомі особистості та громадські діячі міста Тернополя, які відвідають магазин побутової техніки «Білий Лебідь» та візьмуть особисту участь у благородній справі.

«Значний позитивний досвід церкви у сфері реалізації благодійних проектів допомагає нам обрати заклади, які найбільше потребують допомоги. Сподіваємося, що в цьому році завдяки нашим спільним зусиллям ми зможемо придбати необхідні речі для цих молодих людей. Добрі справи творити легко – зате винагорода за них така цінна!» - прокоментував початок акції директор мережі магазинів побутової техніки «Білий Лебідь» Вербицький Сергій Іванович.

Творити добро легко і це до снаги кожному – просто завітай до магазинів побутової техніки «Білий Лебідь» та придбай будь-яку побутову техніку. Частина коштів з кожної Вашої покупки буде безпосередньо використано на допомогу дітям та молоді.

Детальнішу інформацію про акцію Ви можете отримати за адресою:

вул. Об’їзна, 12, проспект Злуки, 53; тел.: 55-09-99, 26-82-09.

Триває благодійна акція «Твори добро», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі