У Тернополі немає людей у масках і шоломах

Про це повідомив заступник міського голови Леонід Бицюра на інформаційному віче на Театральному майдані.

- За ніч вдалося  переконати майже всіх радикалів і не тільки, щоб вони зняли маски та шоломи. Фактично зараз у Тернополі немає людей у масках  і шоломах, - зазначив Леонід Олексійович.

За його словами, на громадських пунктах охорони порядку, які працюють у місті з 20 лютого, добровольців більше, ніж достатньо.

- Ніч минула спокійно, кримінальних  правопорушень не було. Правда, було декілька непорозумінь, які призвели до травм людей та пошкодження автомобілів. Також активісти затримали кількох п’яних водіїв, - констатував Леонід Бицюра. - Налагоджена система пішого патрулювання, мобільне патрулювання через Автомайдан, працюють групи швидкого реагування. Робота спокійна, налагоджена та впорядкована.

Зі  сцени  Майдану політик запевнив тернополян, що вони можуть бути спокійні, адже  про їх спокій та безпеку дбають відповідальні люди. Також він закликав всіх охочих долучатися до патрулювання міста та чергування в нічний час. Реєстрація добровольців та інструктаж проводяться в Українському домі «Перемога». 

тітушки в Тернополі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі