Вступити до вишу тепер легше!

З метою удосконалення процедури подання документів при вступі до вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в порядку експерименту розроблено систему «Електронний вступ до ВНЗ України».

Зазначена система розрахована на абітурієнтів, які вступатимуть за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти до вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації на денну форму навчання.

Система «Електронний вступ до ВНЗ України» дозволить:

  • вступникам подавати заяви на вступ в електронному вигляді та брати участь у конкурсному відборі, не виїжджаючи до обраного вищого навчального закладу;
  • удосконалити процедуру подачі документів та уникнути черг у приймальних комісіях під час їх прийому;
  • створити рівні умови абітурієнтам для подання документів незалежно від їх місця проживання.

Система є безкоштовною для всіх, хто бажає вступити до ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації на денну форму навчання.

Система «Електронний вступ до ВНЗ України» буде функціонувати за допомогою мережі Інтернет через портал «Єдине освітнє інформаційне вікно України» (www.osvita.com).

Після виконання процедури реєстрації та отримання вищим навчальним закладом електронної заяви вступнику надсилається відповідне повідомлення на вказану ним при реєстрації електронну адресу або мобільний телефон.

Разом із тим, у 2011 році буде паралельно працювати традиційна форма подання особисто абітурієнтом документів до приймальних комісій вищих навчальних закладів для тих, хто цього бажає.

Звертаємо Вашу увагу, що на порталі «Єдине освітнє інформаційне вікно України» (www.osvita.com) з 11 березня поточного року розташовано навчально-демонстраційний ролик з детальним описом правил користування системою «Електронний вступ до ВНЗ України».


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі