Як тернопільські таксисти розпізнали тітушок?

Водії таксі , які не поїхали до Києва, патрулюють Тернопіль. Через робочі рації та планшети водії отримують інформацію і відразу перевіряють чи достовірна вона. Працюють швидко та злагоджено, бо у місті працює більше сотні автомобілів.

- "Водії, якщо в районі Рогатки побачите скупчення водіїв в масках, то телефонуйте зразу на базу", - ось в такому випадку, якщо водії перевіряють, які там є, відразу телефонують базу, ми його підтверджуємо одним, другим, третім водієм, база посилає водіїв в це місце, всі водії з'їжджаються і підтягуємо другі таксі. Ось так вже кілька днів працюють водії таксі. Цілодобово, допомогаючи загонам самооборони міста партрулюють вулиці. Пан Руслан каже: дуже багато неправдивої інформації, яку обов'язково треба перевіряти, бо саме через це тернополяни панікують. Найперше намагаються знайти заїжджих "тітушок", які, як кажуть таксисти, ще у місті, передає tv4.

- Ми шукаємо таких молодиків, як бачимо, відразу реагуємо, з'їжджаємось, але вони зараз розподіляються по місту, вони зараз купою не ходять, - розказує підприємець, який працює на таксі "Шанс" Руслан Переймибіда.

- Як ви їх розпізнаєте?

- Вони куди не йдуть кидають гасла - "За Україну!", давайте робити те, вони нам заважають ці реогінали. Вони таким чином збирають навколо себе людей, а люди незнають, хто вони такі. Тому, коли ми бачимо скупчення людей, з'їжджаємось, пояснюємо, що цього не треба робити, самі розберемось.

На усіх виїздах з Тернополя таксисти організували блок-пости. Там також патрулюють цілодобово.

таксі тітушки Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі