Хоптяна позбавили повноважень

Хоптяна позбавили повноважень депутата Підволочиської районної ради.

20 лютого 2014 року під час проведення сесії Підволочиської районної ради голова фракції "ВО "Свобода" Ольга Навроцька запропонувала позбавити Валентина Хоптяна повноважень депутата даної районної ради у зв'язку із систематичним невідвідуванням сесійних засідань та комісій.

За період своєї каденції В.Хоптян відвідав лише 3 засідання. Згідно із законом "Про місцеве самоврядування в Україні", в разі якщо депутат ігнорує більш як половину сесій, його може бути позбавлено мандата. Пропозицію підтримали усі 52 присутні депутати ради.

Також на сесії було повторно висловлено недовіру голові Підволочиської районної адміністрації Руслану Комару-Чорному. Цього разу за недовіру проголосував 51 депутат із 52 присутніх. Це голосування відбулось після звіту голови РДА щодо виконання районною держадміністрацією делегованих повноважень районної ради. Звітувати особисто голова РДА не прийшов, за нього це зробила його заступник Марія Кульбаба під вигуки громади "Ганьба!" та "Банду – геть!".

Під час сесії також розглядали питання про суспільно-політичну ситуацію в країні. Вирішено організаційні питання щодо організації підволочиського Майдану, відправки активістів у Київ та забезпечення охорони порядку в районі.

Хоптян повноваження депутата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі