Заступника начальника СБУ Тернопільщини затримали з великою кількістю зброї

У Хмельницькій області було затримано заступника начальника СБУ в Тернопільській області.

Про це заявив Уповноважений по контролю за діяльністю прокуратури народний депутат Олег Махніцький.

“Вчора у Хмельницькій області в місті Городок було затримано на території помешкання батьків заступника начальника СБУ в Тернопільській області мікроавтобус, начинений зброєю та боєприпасами. Це все було вилучено і відправлено на Тернопільщину”, – повідомив Олег Махніцький.

Як повідомляє прес-служба ВО “Свобода”, за словами Олега Махніцького, в Генеральній прокуратурі України відбулася нарада із заступниками Генерального прокурора, однак не з усіма, бо дехто не з'явився. Зі слів присутніх керівників відомства, усі територіальні підрозділи ГПУ працюють у звичайному режимі. Під час наради і вже сьогодні розпочалася конкретна робота й визначено найближчі завдання відомства.

"Усі вбивства на Майдані було розкидано в окремі кримінальні справи і ними займалися органи внутрішніх справ низового рівня. Тобто фактично міліція розслідувала справи, де людей вбивала сама міліція. Я дав доручення передати всі ці справи до Генеральної прокуратури України, де з ними працюватимуть слідчі з особливо важливих справ", – заявив він. 

СБУ Тернопільщини зброя затримання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі