На Тернопільщині розпочали люстрацію чиновників – Хомінець

Тернопільська обласна рада спільно з громадськими організаціями і Майданом оголошує початок процесу люстрації чиновників, прокурорів, суддів, правоохоронців. Про це йдеться у заяві голови обласної ради Василя Хомінця.

“Останні події у Верховній Раді засвідчили перемогу українського народу і кінець режиму Януковича. Шкода, що надто дорогою ціною великої кількості людських жертв далася ця перемога. Кров наших Героїв зобов’язує нас змінити систему і принципи влади в Україні та в області, зокрема.

Тернопільська обласна рада як єдиний легітимний орган в краї, виконуючи рішення Верховної Ради України, забезпечує здійснення державної влади на території області.

Уже впало «Межигір’я», яке показало нахабство та зажерливість режиму Януковича на тлі тотальної бідності та зубожіння народу.

Та ми повинні пам’ятати, що маленькі «Межигір’я» як ракові пухлини виросли і біля наших міст та сіл. Аби не допустити помилок 1991 та 2005 років, Тернопільська обласна рада спільно з громадськими організаціями і Майданом оголошує початок процесу люстрації чиновників, прокурорів, суддів, правоохоронців”, – йдеться у заяві. 

люстрація чиновники обласна рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі