«Оболонь» і «Опілля» - все буде добре?

Корпорація “Оболонь” (Київ), одна з найбільших пивоварних компаній в Україну, в 2010 році заявляє про збільшення виробництво пива на 3% в порівнянні з 2009 роком – до 99,4 млн декалітрів (дал), йдеться в повідомленні корпорації.

“Оболонь” оцінює свою частку в загальному випуску пива в Україні за підсумками 2010 року в 32,1%.

Як зазначено в повідомленні, минулий рік для корпорації був непростим з огляду на зростання акцизів, підвищення плати за спеціальне водокористування, що викликало подорожчання пива.

АТ “Оболонь”- один з найбільших українських виробників пива,  безалкогольних і слабоалкогольних напоїв, мінеральної води Україні і найбільший український експортер пива. До складу корпорації входять головний завод у Києві та 9 підприємств в регіонах.

У 2009 році компанія скоротила виробництво пива на 14,8% в порівнянні з 2008 роком – до 96,6 млн дал.

Тим часом київські успіхи не дуже відчутні в наших краях. Представником “Оболоні” на Тернопільщині є фірма політика і громадського діяча Михайла Ратушняка – “Ант”. Торік цей підприємець балотувався на посаду міського голови і набравши 10% посів четверте місце. Крім того він намагався вести партнерський бізнес з нардепом Ярославом Джоджиком на місцевому пивзаводі “Опілля”. Співпраця не вийшла. Колишні однопартійці по УНП побили горщики і не поділили гроші. Михайло Ратушняк навіть вивів своїх працівників на імпровізований пікет пивзаводу Ярослава Джоджика під гаслом “Поверни українське!”. Сподіваємося у них “Все буде добре!”


"За Збручем"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі