Викрадений збройний запас СБУ в Тернополі планували передати кримінальним авторитетам?

Зброю управління СБУ знайшли в приватній хаті на Хмельниччині та повернули до місця дислокації.

Вивезену зброю та документи знайшли у приватній будівлі заступника начальника управління СБУ Андрія Бондарчука в місті Городок на Хмельниччині, – повідомили депутати Тернопільської міської ради на засіданні прес-клубу. Вивезення зброї, підпал та штурм державних установ – речі пов’язані. Це здійснювалося злочинною владаю, щоб замести сліди злочинів, – стверджують депутати міської ради, пише ЗЗ

«Ті злочини, які відбувалися у західних областях. Це все за наказом злочинної влади. Це було організовано владою, криміналітетом. Вони знищували ту базу, за якої їх можна було посадити до в’язниці. Був наказ озброїти особовий склад, начальником СБУ в області було прийнято рішення викрасти збройний запас СБУ для подальшої передачі криміналітету», повідомив представник обласної організації ВО «Батьківщина» Олег Миколенко.

Ці події відбувалися у західних областях одночасно.

Викрадену зброю вдалося повернути до місця дислокації на Тернопільщині.

Депутат Тернопільської міської ради ВО «Свобода» Валерій Чоботар зазначає: «Наразі зброя перебуває у місці своєї постійної дислокації. Я спостерігав, що в останні роки СБУ займалося двома видами діяльності – вибивання коштів, щоб передавати їх кудись, шукалися матеріали, які займалися бізнесом, друге – робили все, щоб будь-які українські організації не розвивалися, займалися контролем, допитом. Громада повинна контролювати діяльність таких служб, поки не сформувалася нова демократична влада».

Зброю на Хмельниччині охороняв спецпідрозділ «Альфа». Але перешкод щодо її повернення не було.

Викрадений збройний запас СБУ кримінал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі