На Тернопільщині візьмуть кредит, аби виплатити зарплати бюджетникам

Такий висновок був зроблений під час наради, яку провів голова обласної ради Василь Хомінець.

Участь у її роботі взяли керівники обласної ради, очільники головного управління Міндоходів у Тернопільській області, Тернопільської митниці, начальник головного управління Державного казначейської служби України у Тернопільській області, директори департаментів ОДА, керівництво головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, обласного центру зайнятості, виконавчих дирекцій страхових фондів тощо.

Присутні інформували про стан справ у ввірених їм галузях. Зокрема, як було зазначено, прогнозні показники двох місяців 2014 року з надходжень платежів до місцевих та державного бюджетів буде забезпечено.

Оскільки, як повідомив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Степан Скибиляк: «Цих коштів не вистачає для повного фінансування заробітної плати бюджетникам в області, тому буде взято позику з єдиного казначейського рахунку».

Територіальні підрозділи Державної казначейської служби в області упродовж найближчого часу здійснюватимуть оплату платіжних доручень лише на видатки, пов’язані з виплатою заробітної плати.

«Станом на 24 лютого, – сказала начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Лариса Хома, – пенсії проплачені на 91 відсоток. Разом з тим 25 лютого будуть профінансовані повністю видатки на виплату пенсій за лютий».

На жаль, існують проблеми із виплатами по безробіттю та з тимчасової втрати працездатності. Керівники даних структур повідомили, що працюють із вирішенням даних завдань.

«Ми маємо максимально докласти зусиль, щоб усі життєво важливі для краян виплати, як то заробітної плати працівникам бюджетних установ, пенсій та інших соціальних виплат в області здійснювались безперебійно», - підкреслив голова обласної ради Василь Хомінець.

Участь у нараді взяли перший заступник голови облдержадміністрації Олег Барчук, заступник голови облдержадміністрації Василь Гецько.

Тернопільщина бюджетники кредит
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі