Чим живе сьогодні Майдан у Тернополі?

У тернопільському Штабі майдану людей не поменшало. Люди не до кінця заспокоєні ситуацією і тому збираються в “серці” Тернополя, щоб розвіяти сумні думки, когось послухати, самому виговоритись.

Основне з чим приходять у Штаб люди- принести пожертви . Одні кошти збирають для мітингувальників, які ще зараз у Києві, інші -для сімей загиблих “Небесної сотні”. Для цього у штабі перебувають спеціальні волонтери. Вони ведуть списки людей , які приносять кошти. Також журналісти побачили на власні очі, як принесли пожертву з міської лікарні ветеранної медицини, пише Місто. Ці кошти даються під розписку. Також кореспонденти побачили старшу жіночку, яка давала чималу суму пожертви при цьому просила не згадувати її імені. Вона сказала:

-Це найменше, що я можу зробити.Я-не Герой.Вони-Герої….Ті ,що загинули.

А ще люди приходять на наш Майдан,щоб вшанувати пам’ять загиблих та помолитися за своїх Героїв.У нашому Штабі Майдану усіх зустрічають радо , дякують кожному за підтримку , а також пригощають “революційним “чаєм ,який і ми теж мали змогу покуштувати. А ще ми познайомились із” головною охоронницею” тернопільського майдану-собакою Майданкою, яка з перших днів Майдану тут вірно вірно підтримує мітингувальників. Активісти не уявляють, як може її не бути….На запитання ,чи відправляють що людей на Київ, Іван Іванович Киричук- незамінний активіст Штабу, каже:

-Вчора автобуси не відправляли у Київ, можливо -сьогодні.Але, наголошую, відправлятимемо людей у Київ з метою екскурсії, тому, що ситуація стабілізувалася.

Тернопіль Майдан Небесна сотня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі