Тернопільські студенти вважають, що ректору медуніверситету пора звільнятися

Студенти Тернополя переконані, що ректор медуніверситету Леонід Ковальчук не має морального права залишатися на своїй посаді.

Аргументують вони свою позицію тим, що під час початку революції студенти цього вузу мали найбільші проблеми з потраплянням на Театральний майдан в ранковий період. Інші студенти в цей час могли вільно виразити свою позицію спільно з іншими жителями міста.

«Медичний університет… Там були найбільші проблеми. Там ректор має перший підпадати під люстрацію. З такою життєвою позицію сьогодні не можна бути ректором», – вважає координатор люстраційного процесу в місцевих вузах Любомир Шимків.

«Тепер ми вже теж знаємо, що в 2005 році окремі ректори возили торби грошей до Києва для того, щоб лишитися на посаді. Тепер ми такого не допустимо», – додав один з активістів люстраційної ініціативи Дмитро Андрієшин.

Ректор тернопільського медуніверситету Леонід Ковальчук відомий своєю пристосуванською позицією.

За різних влад почесними професорами вузу, який він очолює, ставали політичні постаті з найрізноманітніших, кардинально протилежних політичних таборів – все залежало від того, хто був при владі.

Сам Ковальчук є депутатом облради від Блоку Литвина. Спільно з депутатами цієї фракції він входив до провладного міжфракціного об’єднання «Стабільність і реформи», з депутатами своєї фракції не являвся на сесії тоді ,коли необхідно було розблокувати роботу ТВК. 

Ковальчук Шимків медуніверситет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі