• Головна
  • На Тернопільщині спекулюють навколо революційних подій у країні у банківській сфері
19:00, 25 лютого 2014 р.

На Тернопільщині спекулюють навколо революційних подій у країні у банківській сфері

Протягом кількох останніх днів на Тернопіллі відбуваються спекуляції навколо революційних подій у країні у банківській сфері.

Спритні працівники одного з банків намагаються у шахрайський спосіб обдурити клієнтів «Укрінбанку» і тим самим переманити їх до себе. Вони вводять людей в оману тим, що розповсюджують інформацію про голову Наглядової Ради згаданого банку Володимира Клименка. Останньому приписують втечу з України, навіть не називаючи імені фінансиста, пише Свобода. Насправді, спробу втечі з України здійснив колишній міністр Міндоходів Олександр Клименко. Зрозуміло, що екс-урядовець жодного стосунку до діяльності «Укрінбанку» немає.

Незважаючи на вкрай загострену та напружену ситуацію в країні, банк працює у штатному режимі, лише частково змінивши графік роботи відділень, які безпосередньо розташовані в місцях ймовірних сутичок.

Сам Володимир Клименко висловив співчуття загиблим українцям: «Працівники ПАТ «Укрінбанк» висловлюють своє співчуття сім’ям усіх загиблих, понівечених учасників силових протистоянь, що безвинно постраждали, мужньо відстоюючи своє право на достойне життя», – йдеться в офіційному повідомленні.

«Шановні колеги! Будьте свідомими: будь-які заклики щодо вилучення коштів із банків – це провокації, скеровані на знищення фінансової системи України, як однієї із важливіших складових суверенної держави, – зазначила директор Тернопільського відділення «Укрінбанку» Лілія Федорчук.  – Одним із головних наших завдань було й залишається – захищати інтереси клієнтів, бездоганно виконувати свої зобов’язання. Кожен повинен розуміти: ми всі повинні захищати нашу землю, нашу державу, нашу фінансову систему.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #спекуляція #банківська сфера

Коментарі

Оголошення
live comments feed...