“Жодна особа із договорами дольової участі на зайняті квартири не зверталася” – відповідь кооперативу

09.02.2014 р. на сайті «0352.com.ua» було розміщено публікацію під назвою «У Тернополі жертви будівельної афери Щепановського волають “SOS!”».

Для балансу думок редакція 0352 подає позицію іншої сторони.

“З нічим не підтвердних слів автора статті слідує те,  що особа яка звернулась в редакцію сайту, нібито 11 червня 2008 року заключила договір з Тернопільською фірмою "Будівельник" на 2-ох кімнатну квартиру по вулиці Довженка Блок "Б",та під час створення кооперативу на їхній квартирі, нібито, виявився "двійник". Автор статті голослівно стверджує, що голова кооперативу Телично Г. категорично відмовилася називати фамілію "двійника".

Разом з тим, повідомляємо, що Теличко Г.З. є головою кооперативу, який утворено особами, що уклали із ПП «ТФ «Будівельник» договори дольової участі на будівництво квартир по вул. Довженка блок «Б» в м. Тернопіль.

При цьому, всі особи, які є дольовиками ПП «ТФ «Будівельник» по вказаній адресі, звернулись із відповідними заявами до голови вказаного кооперативу з метою вступу у члени кооперативу.

З моменту створення та до сьогодні, жодної особи, із договорами дольової участі на зайняті квартири, так звані «двійники», не зверталися та тим більше не вступали у члени кооперативу”, – зазначено у повідомленні. 

будівництво двійники Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі