Чи діють у Тернополі заклади грального бізнесу з’ясовували активісти і міліціонери (фото)

Рейд з виявлення об’єктів грального бізнесу провели 25 лютого в Тернополі. Участь у ньому взяли близько 30 активістів разом з працівниками міліції.

- Зараз у місті виявлено 36 об`єктів, які уже не мали б функціонувати, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра під час інструктажу  в Українському домі «Перемога» перед початком операції. – Згідно з розпорядженням міського голови від 24 лютого, до 13-ої години 25 лютого власники грального бізнесу, який незаконно діяв у Тернополі, повинні були припинити свою діяльність та вивезти  ігрові автомати за межі міста. Ми маємо перевірити, чи виконано розпорядження на даних об`єктах. В іншому випадку, ігрові автомати будуть демонтовані активістами, представниками міліції та муніципальної поліції.

Учасники рейду перевірили, чи діють заклади грального бізнесу у центрі, на масивах «Східний», «Сонячний» та «Дружба».

Результати перевірки, за словами Леоніда Олексійовича,  будуть заслухані на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради 26 лютого. Тоді депутати приймуть відповідні рішення. 

Чи діють у Тернополі заклади грального бізнесу з’ясовували активісти і міліціонери (фото), фото-1 Чи діють у Тернополі заклади грального бізнесу з’ясовували активісти і міліціонери (фото), фото-2 Чи діють у Тернополі заклади грального бізнесу з’ясовували активісти і міліціонери (фото), фото-3
гральні заклади у Тернополі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі