15:37, 6 квітня 2011 р.

Хто хоче бути директором?

Коли було прийнято рішення про перехід Григорія Володимировича Рибака (директора тернопільської ЗОШ №9) на посаду директора в тернопільській ЗОШ №16, ніхто не сподівався на такі наслідки.

Планувалося, що директором ЗОШ №9 стане Н.Н. (ім’я змінено з етичних міркувань), яка працювала в цьому ж освітньому закладі, але на іншій посаді. Проте вже в понеділок, 4 квітня, стало зрозуміло – в дев’ятій школі ніхто не хоче, щоб колектив очолила Н.Н. Колеги, діти, батьки – усі висловлювали палке бажання, щоб директором школи залишився В.Г. Рибак. Сама Н.Н. не коментувала ситуацію і не йшла на контакт зі співробітниками.

Конфліктна ситуація спричинила таке емоційне напруження, що сьогодні вранці Григорій Володимирович Рибак виступив перед дітьми і пообіцяв, що він повернеться на свою посаду. Щоб пересвідчитися в тому, що директором школи №9 знову стане Г.В.Рибак, працівники (близько 50 чоловік) після закінчення уроків вирушили в міськвно, щоб на власні очі пересвідчитися, що Г.В.Рибак знову став офіційним директором школи.

Як нам повідомили, працівники, враховуючи думку батьків та учнів, хочуть переконатися, що питання повернення в ЗОШ №9 «старого» директора вирішене і оформлене документально. За словами одного з педагогів, в міському відділі освіти їх вже чекали, щоб поставити в цій історії крапку.

З етичних міркувань вчителі відмовлялися розповідати, що стало причиною протистояння Н.Н. та шкільного колективу, але кажуть, що після цих подій Н.Н. навряд чи залишиться працювати в школі №9.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...