«Правий сектор» і «Спільна справа» будуть контролювати ЦВК протягом дострокових виборів

Рухи "Спільна справа" та "Правий сектор" контролюватимуть роботу Центральної виборчої комісії та перебуватимуть в її приміщенні протягом дострокових виборів.

 За словами представника «Спільної справи» Олександра Шевченка, представники обох об’єднань вважають, що необхідно провести повну люстрацію Центрвиборчкому та виборчих комісій, повідомляє Уніан.

Також до виборчих комісій мають увійти представники не партій, а моніторингових громадських організацій. На думку активістів, необхідно змінити виборче законодавство із залученням до цього процесу представників громадських організацій та отриманням у подальшому експертного висновку Венеціанської комісії щодо цих змін.

Представники «Спільної справи» та «Правого сектору» виступають за проведення розслідування і покарання всіх організаторів і учасників фальсифікацій виборів минулих років.

«Немає сенсу проводити вибори, якщо в них братимуть участь найкращі у світі виборчі шахраї. Люстрація виборчих комісій, а потім вибори», - наголосили активісти.

Вони підкреслили, що спостерігатимуть за роботою ЦВК, і якщо у будівлі Центрвиборчкому відбуватимуться незрозумілі події, то про це негайно буде поінформований Майдан, який прийматиме необхідні рішення, повідомляє "УНІАН".

Президентські вибори, вибори до Київради та вибори київського мера призначили на 25 травня.

ЦВК вибори Правий сектор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі