Понад 23 млн. гривень витратили на ремонт доріг Тернополя

Мерія відзвітувала, скільки грошей вкатали в асфальт.

Понад 23 мільйони гривень пішло на ремонт доріг у Тернополі за рік. На 19-ти вулицях замінили верхній шар покриття, а на 81-ій зробили поточний ремонт.

Про це повідомив начальник управління ЖКГ міськради Микола Лесів на засіданні виконкому 26 лютого.

Загалом відремонтували майже 100 вулиць.

- Зокрема на ремонт вулиці Чарнецького пішов мільйон гривень, на ремонт проїзду до двоаркового мосту на перехресті вулиць Хмельницького та Крушельницької - 729 тисяч, на ремонт вулиці Симоненка - понад 76 тисяч гривень, Гайової - 3 мільйони, - розповідає 20 хвилин Микола Лесів. - Окрім того, на горизонтальну розмітку вулиць витратили понад 405 тисяч, на капітальний ремонт бульвару Данила Галицького - 3 мільйони.

За рік у місті встановили 96 дорожніх знаків, на що пішло понад 194 тисячі. Також ремонт робили у парках, скверах та на Набережній.

- На капітальний ремонт у сквері біля пам’ятника Шевченку витратили понад 663 тисячі гривень, - продовжує Микола Лесів. - Ремонт у сквері на вулиці Миру виніс понад 928 тисяч. На парк “Топільче” пішло до 3 мільйонів. На ремонт Набережної - понад мільйон. Також відремонтували фонтад “Каскад”, на це витратили 399 тисяч гривень.

дороги ремонт Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі