На яких вулицях Тернополя розпочали сьогодні латати вибоїни та ями?

У Тернополі внесли зміни до бюджету та розпочали ремонт доріг.

Серед найбільш вагомих рішень, прийнятих на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради є внесення змін до бюджету Тернополя.

Зокрема, на благоустрій міста, утримання та поточний ремонт зовнішнього освітлення додатково виділили 2,5 млн. грн. На капітальний ремонт житлового фонду, а саме на капремонт прибудинкових територій, дворів ще 2 млн. грн. На капітальний ремонт доріг – 1 млн. грн. На благоустрій пам’ятника Т.Г. Шевченка – 40 тис. грн. Ще 200 тис. грн. виділили на відкриття нових груп у садочках.

Як повідомив міський голова Сергій Надал, у змінах до бюджету передбачено кошти і на погашення кредиторської заборгованості, яка виникла у 2013 році в зв’язку з непроплатою органами Державного казначейства.

Також з 26 лютого розпочато ремонт доріг.

«На даний час погодні умови дозволяють нам розпочати ремонт доріг. Ми визначили найбільш проблемні ділянки, які потрібно негайно ремонтувати. Вже сьогодні розпочато ліквідацію глибоких вибоїн із застосуванням асфальтобетону на вулицях міста. Зокрема, ямковий ремонт відбувається на вул. Бандери, Коновальця, 15 квітня, Злуки, Живова (рогатка), Тролейбусна, Чубинського та Вербицького», - зазначив Сергій Надал.

 

 

ремонт дороги ями
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі