Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео)

Черговий інструктаж активістів, які вирушають на піше патрулювання міста, відбувся в Українському домі «Перемога». Разом з активістами громадського об’єднання «Охорона громадського правопорядку» на вулицях  міста у нічний час чергують працівники муніципальної поліції та правоохоронці, які перейшли на бік громади. Серед активістів – переважно молодь, але є і старші люди.

Перед виходом в місто особливо ретельно перевіряють, чи у всіх є пов’язки  з написами «Громадська охорона». Кожна пов’язка має порядковий номер, щоб знати, хто з добровольців  і на якій територій працює.

За словами заступника міського голови Леоніда Бицюри, ситуація в Тернополі покращується, але допомога громадських активістів потрібна постійно.

-        Система охорони громадського порядку в місті досить складна, тому потребує постійної участі як небайдужих громадян,  так і  представників міліції, - зазначив Леонід Олексійович. – Дехто використовує ситуацію в країні та Тернополі, тому вдається до незаконних та протиправних дій. Щоб не допустити цього, ми закликаємо усіх не байдужих громадян і надалі долучатися до роботи громадської охорони. Оскільки система працює  в кількох напрямках, зокрема це піші патрулі, автомобільні патрулі, блокпости та охорона об’єктів, групи швидкого реагування, тому кожен може вибрати те, що йому найбільше підходить.

З метою координації усіх груп, які забезпечують громадський порядок та безпеку важливих об’єктів і будівель, які потребують додаткової охорони, в Українському домі «Перемога» працює Координаційний штаб громадського порядку. Тут можна записатися в загони охорони громадського порядку.

Продовжують роботу і 13 громадських пунктів охорони порядку. За кожним з них закріплена певна частина міста.

Нагадаємо, громадські пункти охорони порядку у Тернополі працюють за адресами:бульвар Шевченка, 29, вул. Білецька, 11, Шептицького, 13, Дружби, 7, Малишка,12, Коновальця, 12, Злуки, 9, Симоненка, 5, Бандери, 88, Злуки, 39, Петлюри, 6, Львівська, 1, Просвіти, 6.

Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео), фото-1 Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео), фото-2 Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео), фото-3 Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео), фото-4 Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео), фото-5 Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео), фото-6 Тернопіль надалі під контролем активістів та міліції (фото, відео), фото-7

 

патрулювання Тернополя активісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі