Тернопільські комунальники планують влаштувати свій майдан (фото)

26 лютого близько сотні працівникам КП ТМ ШЕД повідомили про те, що частина з них залишиться без роботи. Відбулося це на зборах працівників. Щоправда, по бажаню, працівники ШЕД можуть перейти на роботу в приватне підприємство “Комун-сервіс”.

Перед обуреним колективом виступали керівник комунального підприємства міської ради, представник приватної фірми з Луцька, яка виграла тендер на прибирання нашого міста, юрист, були присутні два дупетати міської ради, начальник управління ЖКГ Микола Лесів.

Люди кричали, задавали питання. Вони хочуть і далі залишатися на своїх робочих міцях, хочуть, щоб підприємство брало участь в тендері, та не вірять в чесне проведення попередного тендера, в якому власне й виграло луцьке підприємство “Комун-сервіс”, пише Погляд.

Чоловіки готові були зриватися з місць і йти на майдан чи прямісінько до міського голови. “У нас буде свій майдан!”, впевнено заявляли працівники. Вони чекають на наступні збори, де вимагають присутності міського голови. Кажуть, що попередні збори з Надалом проходили без преси, щоб “не виносити сміття з хати”.

Тернопільські комунальники планують влаштувати свій майдан (фото), фото-1 Тернопільські комунальники планують влаштувати свій майдан (фото), фото-2 Тернопільські комунальники планують влаштувати свій майдан (фото), фото-3
Тернопіль комунальники Майдан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі