Тернопільські підприємці не звертають уваги на заборону продажу алкоголю після 18.00

На сайті міської ради тернополяни неодноразово піднімали питання про незаконний продаж алкоголю. Цього разу жителі міста звертають увагу мера на те, що збут алкогольних напоїв відбувається після 18.00, незважаю чи на те, що в місті існує заборона. 

"В магазині "Універсам", що по вул.Просвіти, 23 продають алкогольні напої на розлив. Цю речовину невідомого походження розпивають прямо у торговому залі. На ці неподобства дивляться покупці та діти. На запитання до продавця чи мають дозвіл на таку торгівлю, грубо відповідають : "Маємо все, що потрібно, а вам яке діло, або ви хто такі". А у магазині "Глорія" по вул.Просвіти, 21 продають під видом горілки " Олександрія" із двома марками також якусь невідому речовину по 18 гривень за бутилку (із під прилавка, на вітрині такої горілки немає, на запитання чому дві марки продавець пояснила, що уцінена). На заборону торгівлі алкоголем після 18:00 ці торгові точки не зважавють. Мешканці вулиць Просвіти та Лучаківського просять НЕГАЙНО відреагувати і припинити це неподобство. Це входить у прямі обов"язки мерії та її стуктурних підрозділів. Ці горе бізнесмени нищать здоров"я тернополян та збагачують власні кишені на людських проблемах під чиїмось прикриттям", - пишуть занепокоєні тернополяни.

Зокрема, жителі міста у своєму зверненні зазначають, що якщо не будуть прийняті відповідні міри, то вони будуть змушені вдатися до більш радикальних дій.

Тернопіль заборона алкоголь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі