“За два роки віллу побудував не гіршу, ніж у Пшонки”,- сусіди про тернопільського прокурора (фото)

Двоповерховий презентабельний особняк із двома балконами та двома гаражними в’їздами. Обабіч будинку — елегантно викладена бруківка.

Як повідомили “20 хвилин“ читачі, перелічене – маєток заступника прокурора Тернопільщини Сергія Банаха.

У середу, 26 лютого, кореспонденти уже проводили екскурсію по одному з маєтків пана заступника прокурора області. Цю ділянку, нагадаємо, знайшли в селі Кімната на Кременеччині. Але вся побачена нерухомість та земля начебто належить батьку посадовця — Володимиру Банаху.

- Сергій має лише квартиру в Тернополі, – запевняв чоловік. – Більше нічого. Ні будинків, ані дач.

Однак мешканці села Великі Гаї мають іншу інформацію.

- Та ви що? Як це лише квартира у Тернополі? Він у нас за два рокисобі віллу побудував, не гіршу, ніж у Пшонки, – розповів кореспонденту 20minut.ua пан Богдан. Прізвище чоловік просив не вказувати. Своє прохання пояснив так: “Бо якщо дізнається, то він же мене згноїть”.

Співрозмовник каже, що мешкає неподалік особняка Сергія Банаха. Розповідає, що віллу розпочали будувати у 2011-му. Закінчили роботу торік. Тоді пан заступник прокурора начебто і поселився там разом із сім’єю.

- Він у тій віллі не просто інколи буває, він там живе постійно, – божиться односельчанин.

Що відбувається на подвір’ї у посадовця, пан Іван не знає. Мовляв, через понад двометрову огорожу особливо нічого не роздивишся.

- Банах до себе приїжджає інкогніто. Люди, які мають хати безпосередньо біля його будинку, певне, навіть не здогадуються, хто поруч з ними живе, – додає співрозмовник.

“За два роки віллу побудував не гіршу, ніж у Пшонки”,- сусіди про тернопільського прокурора (фото), фото-1 “За два роки віллу побудував не гіршу, ніж у Пшонки”,- сусіди про тернопільського прокурора (фото), фото-2 “За два роки віллу побудував не гіршу, ніж у Пшонки”,- сусіди про тернопільського прокурора (фото), фото-3
маєтки Банаха прокурор Тернополя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі