Класний КВН - в ТНПУ!

Натхненні нещодавнім Днем дурня, до глядачів команди 6 квітня на фінал чемпіонату КВН ТНПУ прийшли з повними кишенями жартів. Усю свою дотепність, так ретельно і не завжди успішно приховувану на парах, гравці могли виявити у повній силі тут, на сцені актового залу. А глядачі, зморені весняним авітамінозом, вже з нетерпінням очікували на вибухи сміху у ході гумористичних баталій. Що ж тут казати – вони не розчарувалися. І навіть подекуди суворе журі, було задоволеним. До слова, цього разу до журі увійшли кілька викладачів-«пілігримів» -  успішних учасників перших ігор КВН в університеті.

Отож, шість команд виступали у двох конкурсах – «фрістайл» та розминка. Першими повправлятися у киданні жартів на влучність до залу вийшла збірна «Аll-іn». Справді, у виступі хлопців все було «включено» - і прикольний прикид (наші парубки сміливо одягли шотландські кілти), і актуальна реклама, і вдячні оплески. Особливо запям’яталися вони сценкою про кілера і педагогічним жартом «Тільки в багатій сім’ї батьки можуть поставити нечемних дітей в кут на гречку».

Дуже хороший виступ підготувала команда інженерно-педагогічного факультету «На власний розсуд». Ці ветерани ігор для кмітливих і винахідливих потішили як завжди, дуже життєвими жартами, і не забули про свою «фішку» - підлу бабусю у виконанні Тараса Воловоденка. Не залишилася без аплодисментів і мініатюра «діджей біля домофона». Далі своєю експресією глядачів вразила збірна «МАК» - як на Спаса без них ніяк, та і на фіналі без цієї команди гумор буде не таким смачним. Ця команда до того ж вивела на сцену людину-павука, ким виявився голова студентського профкому В. Мисько. Без сумніву, такий супергерой допоміг гравцям розвеселити глядачів.

Після першого блоку номерів команди вийшли «порозминатися». Тут учасники з’ясовували, на що вони здатні заради кохання, пригадували, які знають казуси і парадоксальні професії. «Ляпас» ошелешив своїх суперників, поставивши перед фактом: «у дівчини після 18 голос ламається з «ні» на «так»; а «Аll-іn» запропонували знайти кумедний синонім до слова «синонім».

Ще три команди показали свій «вільний стиль» у другій половині гри. Фізматівський «Ляпас» пропонував глядачам «прийняти казковий, чудовий набір… слів». Судячи з реакції залу, а особливо дуже активних вболівальників цієї команди, – виступ припав до смаку. Адже вони розкривали очі на незбагненні явища природи та ще й зробили усім фото на пам'ять. «Істерики» з історичного факультету обіграли пограбування в квітковому магазині, дискотеку, сучасного Т. Шевченка – в їх виступі було вдосталь музики і посмішок. Команда у рожевому – «Меридіан» географічного факультету - колядувала на сцені, демонструвала свою практику в школі і веселила глядачів, як могла.

З показовим виступом вийшли чемпіони Західноукраїнської ліги КВН команда «Оптом дешевше». І одразу ж було оголошено довгоочікувані результати гри. Приємно, що грамотами та призовими було відзначено усі команди, а от перші три місця у фіналі розділилися таким чином:

– ІІІ сходинку посіла збірна «Аll-іn»,

- II - «срібло» завоювала команда історичного,

- І місце здобула «На власний розсуд», ІПФ.

Гравці цієї команди вже кілька років достойно представляють наш університет на іграх ЗУЛ КВН у складі «Кабміну».

Бажаємо переможцям успіхів, курйозних випадків з геппі-ендом і багато-багато нових жартів!

Класний КВН - в ТНПУ!, фото-1
Класний КВН - в ТНПУ!, фото-2
Класний КВН - в ТНПУ!, фото-3
Класний КВН - в ТНПУ!, фото-4
Класний КВН - в ТНПУ!, фото-5
Класний КВН - в ТНПУ!, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі