Янукович вважає себе президентом і просить підтримки у Росії

Віктор Янукович як і раніше вважає себе законно обраним президентом України.

Про це він написав у своєму зверненні до громадян України.

"Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України. Як і раніше вважаю себе законним главою Української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян", - йдеться в заяві Януковича.

Також він попросив РФ захистити його від екстремістів: "На мою адресу і на адресу моїх соратників звучать погрози про розправу. Змушений просити влади РФ забезпечити мені особисту безпеку від дій екстремістів".

Янукович також назвав нелегітимним рішення, прийняті Верховною Радою.

"На жаль, те, що відбувається зараз у Верховній Раді України, не має легітимного характеру", - йдеться у тексті звернення.

За його словами, рішення в даний час приймаються парламентом у відсутність багатьох членів Партії регіонів та інших фракцій, які побоюються за своє життя, а деякі були піддані фізичному насильству і змушені залишати територію України незаконно.

Російська влада задовольнила прохання Віктора Януковича про забезпечення його особистої безпеки. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на джерело у владних структурах РФ.

"У зв'язку з тим, що президент Янукович звернувся до уряду РФ з проханням забезпечити особисту безпеку, повідомляю, що прохання було задоволено на території РФ", - повідомив інформатор.

 

янукович зявився
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі