• Головна
  • Янукович наказав українцям не скиглити
13:21, 7 квітня 2011 р.

Янукович наказав українцям не скиглити

Президент, зокрема, підкреслив, що зміни, які потребує суспільство, вимагає від влади концентрації зусиль, довіри та терпіння.

"Наш вибір - модернізація України - є незворотнім. Водночас ми маємо розуміти, що політика глибоких змін буде проводитись в умовах глобальної світової нестабільності, нових криз і загроз, які ми повинні навчитись вчасно попереджати і враховувати", - додав Янукович.

На його думку, сучасний світ швидко змінюється, стає багатополярним і складним.

"Глобальна інфляція загрожує найближчим часом зірвати економічну стабілізацію та підірвати соціальну рівновагу у багатьох країнах. Продовольча криза, голод у деяких регіонах густонаселених країн світу та загроза нестачі питної води перетворюється на один з основних викликів людству на найближчу перспективу", - наголосив президент.

Він сказав, що у глобальному просторі з'являється усе більше конфліктних зон, і напруженість у світі відчутно зростає.

"Особливого значення набуває екологічна та техногенна безпеки... Катастрофа в Японії засвідчила, що лише спільні зусилля та взаємоповага дозволять людству рухатись шляхом технологічного та соціального прогресу... Україна має свій трагічний досвід. Ми розраховуємо на те, що 25-та річниця Чорнобильської катастрофи стане серйозною віхою на шляху глобальної консолідації до вироблення механізмів взаємодії по колективному подоланню екологічної та техногенної загроз", - заявив Янукович.

"Звертаюсь до всіх українців: досить жалітись і принижуватись. Україна сильна і амбітна держава. Настав час проявити український характер, довести собі і світу, що Україна - це країна-лідер", - підсумував президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...