Біля Тернопільського «політеху» вшанували новітніх Героїв

Мітинг-реквієм пам'яті загиблих Героїв Майдану відбувся 27 лютого перед головним корпусом Тернопільського національного університету імені І.Пулюя. Розпочався він спільною молитвою за упокій душ невинно вбитих у столиці.

-  Вся Україна сумує за загиблими під час акцій протесту в Києві,- зазначив ректор університету Петро Ясній. – Воїни «Небесної сотні» ціною власного життя дали шанс  кожному українцю жити краще, тому наше спільне завдання – використати цей шанс.

На стіні біля університету студенти розмістили фотографії тих, хто поліг на полі бою у столиці. Тут запалюють свічки та кладуть квіти.

-  У різних куточках нашої країни, нашого краю  вшановують пам’ять новітніх Героїв. На полі бою у столиці полягли і наші земляки, - констатував заступник міського голови Леонід Бицюра. – Зараз всі ми спільними зусиллями маємо довершити те, за що боровся кожен з них.

Щоб увіковічнити трагічні  події у Києві, у Тернополі відкрили площу Героїв Євромайдану. Згодом тут буде пам’ятник «Небесній сотні».

Також до студентів звернувся голова Студентської ради вишу Олег Грушицький:

- Першими на майдани міст вишли ми, студенти. Революція почалася з нас. Якщо ми хочемо змінити країну, мусимо насамперед змінитися самі, адже Україна починається з  нас. Я прошу всіх вчитися, не пропускати занять, адже Україні потрібні освічені люди, нова еліта. Пам’ятаймо наших Героїв,продовжуймо їхні ідеї та починання, щоб жертва кожного з них не була даремною.

 5121

 

в політєсі вшанували героїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі