У Тернополі засудили чоловіка, який займався постачанням до Європи наркотиків через Україну

Тернопільський міський суд призначив 8 років позбавлення волі організатору злочинної організації, яка займалася постачанням до Європи сильнодіючих наркотичних речовин через Україну. 

У серпні місяці, минулого року Львівські УБОЗівці викрили міжнародний канал постачання до Європи транзитом через Україну з Республіки Еквадор сильнодіючих наркотичних речовин - кокаїну.

До складу злочинної групи входило шість осіб, організатором цієї групи був громадянин України, місцевий мешканець. Також у злочинне угрупування входили іноземці інших держав, котрі тривалий період часу здійснювали контрабанду кокаїну в кількості понад 30 кілограм з високим вмістом наркотичної складової з країн Південної Америки транзитом через Україну та Європу.

Наркотики постачали в Україну через порт «Одеса», а для повної конспірації товару використовували банани, в котрі і заховували наркотичний засіб – кокаїн. Так, за транзитне переміщення товару організатор групи мав сплатити кур’єру 150 тисяч доларів США.

Орієнтовна роздрібна вартість вилученої наркотичної речовини на «чорному ринку» становить близько 3 мільйонів доларів США.

За цим фактом Головним слідчим управлінням МВС України порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) КК України.

Відтак, Тернопільський міський суд засудив організатора злочинної організації до 8 років позбавлення волі з повною конфіскацією всього належного йому майна. Відбувати покарання чоловік буде у колонії суворого режиму.

Тернопіль наркотики Європа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі