Нові правила для початківців

Новини не стосуються тих, кому виповнилося вісімнадцять до 30 вересня 2005 року. Вони можуть отримати тимчасові водійські права без іспиту, лише пройшовши курс в автошколі.

А от інші з 1 квітня для отримання водійських прав для початківців - документу, необхідного для керування мотоциклом та мінікаром, повинні скласти практичний іспит на знання правил дорожнього руху.

Лише успішно склавши теорію нові водії отримують документ, який дозволяє водіння на дорогах з мало інтенсивним рухом ( він дійсний 6 місяців).

До завершення терміну дії документу слід скласти практичний іспит з водіння. В зоні, закритій від руху транспорту, водіям мопедів слід проїхати “вісімкою” поміж кеглями, через вузький коридор і правильно гальмувати. Для отримання права керувати міні-карами слід вміти регулювати сидіння і дзеркала заднього бачення, правильно повертати, здійснювати задній хід, вміло гальмувати та паркувати. Практична частина проходитиме в два етапи - на ділянці, обмеженій від руху транспорту та в умовах дорожнього руху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі