У Тернополі медичну бібліотеку хочуть перенести - працівники шоковані

Працівники Обласної наукової медичної бібліотеки шоковані – їхній заклад хочуть перенести у підвальне приміщення неподалік Вокзалу.

Це єдина в нашій області профільна медична бібліотека такого рівня. І нею користуються студенти та лікарі з усієї Тернопільщини.

 - Міська рада вже виставила на продаж приміщення нашої бібліотеки, - каже провідний бібліотекар Надія Федченяк. – Але ми не збираємося його покидати. Звертаємося до людей, журналістів, самооборони. Бібліотеку не можна переносити у підвал, адже книги не зможуть там зберігатися. Більше того – у тому приміщенні немає навіть туалету.

 Медична бібліотека у цьому будинку була уже багато років. До неї навіть приєднали дві квартири викуплені у людей, аби розширити територію і помістити фонди, пише 20хвилин.

- Зараз це приміщення видно комусь просто припало до смаку, - каже зав сектору читального залу Богдана Огниста. – Тому вимагаємо також сказати, хто збирається його викупити. Зараз нам не можна позбавляти бібліотек приміщень. Адже освіта молоді це головне.

Наразі бібліотека працює і книжки залишаються у сховищах. Працівники надіються, що так буде і надалі.

Тернопіль бібліотека приміщення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі