На тернопільських депутатів заведуть особові картки

Як повідомили учасники проекту, на сайті www.deputat.te.ua буде заведено «особові картки» кожного депутата Тернопільської міської та обласної рад, Збаразької районної ради, Заліщицької міської ради і Великобірківської селищної ради, з яких усі бажаючі зможуть дізнатися про роботу того чи іншого депутата.

Відвідувачі зможуть залишити в «особовій картці» депутата відгук про його роботу, подяку, скаргу на нього. Однак, попереджають учасники проекту, відгуки додаватимуться лише після авторизації та модерації дописувача.

Окрему увагу під час реалізації проекту заплановано приділити присутності депутатів у соціальних мережах, а також здійснити 10 Twitter-трансляцій сесій місцевих рад.

Реалізація проекту «Обіцянки не цяцянки» здійснюється за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

6 квітня було підписано меморандум про створення громадської наглядової ради проекту «Обіцянки не цяцянки», до якої увійшли представники громадських організацій Тернопільщини і блогери, які підтримують ідею підвищення поінформованості громадян про діяльність депутатів.

ZAXID.NET
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі