• Головна
  • В Тернополі ініціюють введення нічних маршрутів
17:24, 7 квітня 2011 р.

В Тернополі ініціюють введення нічних маршрутів

Учасники заходу обговорювали актуальність введення нічного громадського транспорту в м. Тернопіль. Організатори виступають з ініціативною ввести принаймні 1-2 нічних маршрути у місті.

«Ми вважаємо доцільним введення нічного транспорту, оскільки на сьогоднішній день існує нічна монополія таксистів. Ми часто стикаємося із ситуаціями, коли мешканці міста, повертаючись із роботи чи приїжджаючи у Тернопіль пізно ввечері, не мають змоги скористуватися альтернативним видом транспорту», - коментує співорганізатор заходу Олег Синовець.

Також організатори провели громадське опитування, за результатами якого близько 20% населення міста хоча б 1-2 рази на тиждень потребують послуг громадського транспорту у нічний час.

О 13.00 була проведена акція прямої дії «Намалюй свій маршрут», під час якої кожний бажаючий міг намалювати на карті Тернополя оптимальний на його думку нічний маршрут.

«Метою акції є привернення громадської уваги до питання введення нічного маршруту у місті. Це лише один із перших етапів нашої кампанії, надалі ми плануємо проводити активний діалог із начальником управління транспорту і зв’язку, з громадськими організаціями та громадськими радами», - повідомив Губарев Сергій.

 

В Тернополі ініціюють введення нічних маршрутів, фото-1
В Тернополі ініціюють введення нічних маршрутів, фото-2
В Тернополі ініціюють введення нічних маршрутів, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...