Через грип призупинили навчання у деяких школах Тернопільщини

Епідемія грипу розпочалась у кількох областях України. Рівень захворюваності на ГРВІ та грип перевищує епідпоріг у деяких районах Миколаївської та Донецької областей, містах Севастополь та Рівне.

На Тернопільщині, кажуть медики, ситуація спокійна. За останній тиждень кількість хворих навіть знизилась. Показник на 10 тисяч населення складає 88,2, а епідпоріг – 126,6. Обійшлися на Тернопільщині призупиненням навчання лише у кількох школах, повідомляє TV-4.

Ні у Тернополі, ні в жодному районі області епідемічний поріг не перевищено, кажуть медики. Проте через велику кількість хворих на гострі распіраторні вірусні інфекції і грип призупинили навчання у двох школах Бережан, двох школах Зборова і двох школах Монастириська, а також у селі Малий Ходачків. За цей тиждень на Тернопільщині захворіло майже 4,5 тисячі людей. З них дітей до 18 років – 57%.

- Кількість госпіталізованих складає 231 особу, а з них 152 дітей. Але ця кількість є менша навіть у порівнянні з минулим тижнем, коли майже триста людей було госпіталізовано, а з них 198 дітей. Ще трошки є до епідемічного порогу. Що стосується міста Тернополя, то процес відслідковується. Немає причин для того, щоб закривати школи, – розповідає начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в Тернопільській області Марія Павельєва.

Тернопільщина епідемія грип школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі