Тернопільський водій: хто захистить від водіїв, які ігнорують правила дорожнього руху і яким «наплювати» на закони?

“Такого «бардака» та вакханалії на наших дорогах я не бачив з часів реформ Ющенка. Тоді був його Указ про ліквідацію ДАІ, а розплачуватися прийшлося водіям та пішоходам, адже кількість жертв та поранених при аваріях значно зросла”, – пише тернопільський водій, який надіслав лист до редакції.

“Чомусь офіційна статистика тоді цей факт не висвітлила, однак ДАІ повернули на дорогу бо спрацював здоровий глузд. Аналогічна ситуація на дорогах сьогодні, кожен «бик» вважає , що може керувати нарядами ДАІ. За прикладами далеко ходити не треба, відео яке демонструється на каналах телебачення  про події на одній із АЗС, яскраве свідчення цього. Тож виходить, що в таких умовах вони не можуть  відстояти свою честь та гідність, а що говорити про захист порядних водіїв та пішоходів від тих «биків», які грубо ігнорують правила дорожнього руху, яким на закони «наплювати». Коли стається біда всі біжать в міліцію, але незрозумілий той факт, навіщо було влаштовувати погроми Тернопільської прокуратури, міської та обласної міліції, суду та обласної автоінспекції. Висновок один – нема справи немає відповідальності…і за скоєння злочинів багато хто уникне відповідальності. І цікаво, що відповідальності за це ні хто не хоче на себе брати, проста від говірка «Це не ми!» - досить актуальна.

Нещодавно я став свідком, коли працівники ДАІ затримували нетверезого водія, і група людей не дала вчинити з ним по закону. Я хочу подивитися в очі тих людей, коли цей водій чи може інший пияк вчинить смертельну аварії… Вихід з даної ситуації один – повернутися до букви Закону, виконувати законні вимоги працівників ДАІ. Нехай це будуть спільні чергування працівників ДПС ДАІ та активістів самооборони для наведення порядку на наших дорогах, що  б не допустити жертв через свавілля”, – йдеться у листі.  

Водії ПДР Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі