• Головна
  • Скільки родичів тернопільського нардепа Деревляного працюють у Верховній Раді?
11:00, 1 березня 2014 р.

Скільки родичів тернопільського нардепа Деревляного працюють у Верховній Раді?

Виявляється, вся родина народного депутата Василя Деревляного є прославленими законотворцями. Саме так, адже пан Василь не загубиться в стінах парламенту, бо працює там не сам. Активну підтримку йому надає цілий десант родичів,- написав на електронну скриньку 0352 тернополянин.

В спадок від попереднього складу Верховної Ради України йому постійно допомагає дружина. Тоді вона була помічником в тушки із Львівщини Івана Деньковича. Тепер вона також державний службовець, а оформлена вже в іншого друга Деревляного.

Окрім неї, взявся писати закони ще й племінник (син рідної сестри) Василь Макух. На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», в якій активно реєструються державні службовці, племінник нардепа написав, що місцем його роботи є Верховна Рада України, а посада – помічник консультант народного депутата.

Нам не відомо, чи має племінник Василя Деревляного хоч якусь освіту, бо його в жодному навчальному закладі не бачили. Помітним він був тільки за кермом джипів «Фольсваген Таурег», «Тойоти Ленд Крузер» або «Шкоди Октавії».

Та все ж, ще не всі родичі Василя Деревляного працевлаштовані. Зараз вони гордяться «героїчною боротьбою» свого сім’янина. Не виключено, що першими посадовцями в області будуть призначатись сімейні «фахівці». Тільки не відомо, чи пройдуть вони із своїм високопоставленим родичем народну люстрацію.

фото

фото

#нардеп Деревляний #родичі нардепа

Коментарі

Оголошення
live comments feed...