• Головна
  • Тернополян застерігають не допомагати псевдопотерпілим
20:00, 2 березня 2014 р.

Тернополян застерігають не допомагати псевдопотерпілим

Усі видання рясніють інформацією про те, що хтось із українців потребують дороговартісного лікування. Тернополяни  - одні із найактивніших меценатів з-поміж представників інших регіонів України.

Однак запал помітно зникає із кожною звісткою про те, що черговий раз реквізитами людини, яка потребує допомоги, скористалися шахраї. Відтак, потенційні доброчинники стають перед питанням, як пересвідчитися, що гроші підуть за призначенням.

Перед подібною проблемою зупиняються не лише пересічні громадяни, але й благодійні організації.

Благодійники шахрайські схеми також бачать не відразу. Ретельно перевіряють інформацію про дітей, які потребують допомоги та документи псевдо родичів. Останні у своїх шахрайських діях стають все вправнішими.
Зловмисники вже навчилися знімати гроші з банківських карточок, на які люди перераховують допомогу онкохворим дітям.
Вірять часто у казки шахраїв і прості громадяни.

Волонтери шахрайські схеми вивчають. Деяких злочинців вже навіть знають в обличчяі намагаються з ними боротися, пише like.te.ua.
Поки ж керівники громадських організацій застерігають тернополян не допомагати псевдопотерпілим. Для  того, аби пересвідчитися, що родина справді потребує допомоги, варто наживо поспілкуватися із представниками фонду чи родини хворого. Ви маєте право просити показати документи, які засвідчують хворобу. Маючи намір допомогти, ви можете цікавитися, як просувається збір коштів,  скільки коштів ще бракує.

Однак і потерпілій стороні варто памятати, що не можна розповсюджувати свідчення хвороби та заключення лікарів будь-де, адже ними також можуть скористатися шахраї. Схема – надзвичайно проста: вони просто відкривають новий рахунок, і усі, навіть ті, хто знає родину, що потребує допомоги, перераховують кошти на рахунок шахраїв.

Просимо тернополян бути милосердними та обовязково допомагати тим, хто потребує допомоги. Однак, перед тим, як перерахувати кошти, докладіть зусиль, щоб кошти не потрапили у руки шахраїв.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #псевдопотерпілі #шахраї

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...